Asma Tavan Uygulaması Nasıl Yapılır...

Asma Tavan Uygulaması

Asma Tavan Uygulaması yapılarda ki belirlenmiş tavan bölgesine estetik ve güzel görünencek bir uygulamanın yapılmasıdır.

Yapılacak Ürün

Asma Tavan Ürünleri 30*30 ve 60*60 olmak üzere iki ölçüden meydana gelir (Alçıpan Asma Tavan ve Özel Projeler Hariç).

Uygulama Alanı

Asma Tavan Uygulamaları ekseriyetle yapılan tavan kısımlarında yapının sahip olduğu katmana göre seçilecek olan ürünün döşenmesidir.

Estetik görüntü

Yapılan tavan bölgesinin görünümün estetik olabilmesi için ürünün ve yapının yapılış şekline göre iyi bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Başlıca Asma Tavan Uygulamalarımız

Metal asma tavan uygulamaları, yapılarının plakaları ince (0.45 ila 0,5 mm) haddelenmiş metal ürünlerden yapılmaktadır. Korozyonu önlemek için ve galvanizli bir kaplama ile işlenerek ve daha sonra toz boya ile kaplanmaktadır. Markette, RAL paletinde bulunan herhangi bir tonun metal tavanları bulunabilir. Nedeni, çeşitli iç mekânlara sığmaları kolaydır.

Alüminyum asma tavan uygulamaları ise, tavan sistemlerinde, plakaları yapmak için ince (0,32 ila 0,4 mm) alüminyum kullanılmalıdır. Bu nedenle, asılı panel alüminyum asma tavan çok hafif olur. Alüminyum tavan panelleri pastan koruyan ve titrek bir ayna kaplaması sağlayan korozyon önleyici bimetalik bir kaplama ile işlenir.

Bilmeniz gerekenler

Lütfen Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle. İletişime  geçiniz…